• +90 312 286 03 07

  • M2 Plaza Dinek Mah .1519 Sk. 07400 Alanya / Antalya


〉M2 HTC


Sağlık turizmi, ülkemizde en önemli ihraç kalemlerinden biri haline gelmiş ve her geçen gün katlanarak büyümektedir. M2 sağlık turizmi danışmanlık şirketi olarak sağlık tesislerimizin uluslararası pazara açılması , turizm tesisleri ile seyahat acenteleri gibi kuruluşların da sağlık turizmi alanında faaliyet göstermesi için kurulmuştur.

Sağlık turizmi alanında faaliyet gösteren oteller, termal tesisler, diş klinikleri, estetik cerrahi, engelli ve yaşlı bakım merkezlerinin sağlık turizmi sektörüne girmelerini sağlarken, her süreçte profesyonel ekibimizle 360 derece destek sağlıyor ve çözüm ortağınız oluyoruz. Geriatri turizm, engelli turizm hakkında size tüm birikimimizi aktarırken hasta birim sürecinde de yanınızda yer alıyoruz.

 

“SAĞLIK TURİZMİ DEVLET TEŞVİKLERİNDEN YARALANMANIZI SAĞLIYORUZ”

Bir tesisin, ulusal düzeydeki tüm mevzuatsal işlemlerinin takibini yapıyoruz. Çözüm ortağı olduğumuz işletmenin sağlık turizmi teşviklerinden en etkin şekilde faydalanmasını sağlıyoruz.

Ulusal pazarda etkin ve güvenilir bir marka olmanız için tüm dünyada geçerli ve kabul görmüş akreditasyon kuruluşları tarafından akredite edilmenizi ve dış pazara açılmanızı sağlıyoruz.